Career in AristoTelos

(at the moment available only in Czech)

Proč pracovat u nás

Hodně se naučíš

Hodně se naučíš

Množství složitých úkolů a prostředí chytrých lidí u nás každého zaměstnance formuje a dává mu velký prostor profesně růst.
null

Jsme dobrá parta

Věříme jeden druhému a držíme při sobě. Nikdo se tu nesnaží být nenahraditelným, nesoupeříme mezi sebou. Šéf je jeden z nás a nechává všem množství kompetencí.
null

Máme vysoké nároky

Jsme rostoucí firma s ambicemi a nikdo se tu neveze. Na každého se kladou vysoké nároky a očekává se prvotřídní výstup. Náš produkt se vyvíjí dynamicky a pracujeme na stále nových funkcionalitách.
null

Naše práce dává smysl

Vidíme okamžité přínosy naší práce a řešíme skutečné problémy. Náš společný zájem, kterým je skvělý software, nadřazujeme individuálním zájmům.
null

Každý z nás je klíčový hráč

Každý z nás se rozhoduje a jedná samostatně. Každý má možnost přicházet s nápady a převzít zodpovědnost za širší oblast.
null

Jsme rostoucí firma

Potřeba růst, tvořit kvalitní produkt a dodat ho novým zákazníkům je u nás nadřazená procesům. Každý z nás se musí vypořádat s jistou mírou tvůrčího chaosu, který tu panuje.

Příběhy zaměstnanců

Nenašli jste pozici, kterou jste hledali?

Pokud Vás naše firma zaujala a myslíte si, že nám máte co nabídnout i když zde právě není odpovídající pozice, pošlete nám CV.